Конкурс творів "Якби я був добрим Ангелом світу"

Date: 19 березня 2021 о 07:47
3,027 views

У ході тижня «Милосердя» для учнів 5-8 класів було проведено конкурс творів

«Якби я був добрим Ангелом світу»

За підсумками конкурсу

І місце – Ярошик Віталіна

ІІ місце – Ярошик Анна

ІІІ місце – Корнійчук Діана

Ярошик Віталіна (7 клас)

Твір на тему: «Якби я був добрим Ангелом світу»

Якби я була добрим ангелом світу, то навколо мене змінилося б багато чого. Насамперед, і Україні запанував би мир, не гинули б ні в чому невинні люди на сході нашої країни. Більше ніколи не було б війни. Діти,які щодня бояться за своє життя, нарешті змогли б вдихнути на повні груди, не боялись, що в будь-яку мить їхнє життя може завершитися лише одним натиском на курок автомата або іншої зброї. Ніхто не потрапляв би у полон. Дітям не потрібно було б відпускати своїх батьків на війну, адже це насправді дуже боляче бо вони можуть вже не повернутися живими. Жінки не плакали б, відпускаючи своїх коханих чоловіків, молоді дівчата  ніколи не страждали б  через розлуку  зі своїми половинками. Було б набагато більше посмішок, радості та щастя. Адже це прекрасно, коли поруч з тобою є твій батько, який допоможе та підтримає бо він є той, без кого світ здається темним та порожнім. Ті, кого вибрало серце завжди були б поруч.

По друге, кожна дитина мала б свою власну сімю, не залежно від віку, раси та соціального становища. Діти менше сиділи б  в соціальних мережах, адже їм було б цікаво поспілкуватися зі своїми батьками, сестрами та братами. Тільки уявіть, скільки в наш час дітей-сиріт,які раді вони були б  бачити поруч когось рідного.

Я вирішила б проблему соціальної нерівності, це є дуже вагома причина, через яку багато дітей в наш час нещасливі та сумні. Інколи це заходить далеко. Як прекрасно було б , якби всі діти незалежно від віку, статі, раси, росту, маси та інших особливостей поважали б один одногою

Уявіть собі скільки всього можна було б знайти, якби просто люди стали добріші, хоча б елементарно: не ображали ровесників, поважали старших, турбувалися про менших, просто дали води та хліба тому,хто цього потребує.

Якби, я була добрим ангелом, я відмінила б ЗНО та ДПА. Так, це звучить трохи  дивно,але більшість учнів ненавидять школу та вчителів через це. Я відмінила б домашні завдання та змінила б програму, тому, що мені здається, що сучасна програма занадто важка. Я вважаю якби все це змінилось, то життя дійсно наладилось.

Ярошик Анна (8 клас)

Твір на тему: «Якби я був добрим Ангелом світу»

Якби я була добрим ангелом світу, я найперше зробила б, щоб в Україні був мир. По-друге, щоб не було ніяких хвороб,ніхто не знав, що таке нездужати і всі були здорові. Щоб було побільше кохання. Якщо люди один-одного кохають – то це було б на завжди, не було між ними бійок і сварок. Щоб діти проводили більше часу на свіжому повітрі, а не в мережі Інтернет. Допомагали рідним, частіше були із друзями і родиною. Щоб вони добре  навчалися, потім влаштувалися на роботу, яка їм до вподоби, знайшли собі другу половинку. Тоді б усі люди були щасливі і наша країна розцвітала б від щастя людей.

Корійчук Діана (6 клас)

Твір на тему: «Якби я був добрим Ангелом світу»

Якби я була добрим ангелом, то навколо мене змінилося б багато чого. По-перше, в Україні запанував би мир, не загинули б ні в чому не винні люди на сході нашої країни. По-друге, кожна дитина мала б  родину і не жила б в інтернатах. По-третє, я попросила б здоров’я для своїх рідних, які так багато зробили для мене. І, нарешті, для себе я додала б трішечки наполегливості, щоб гарно закінчити школу і здобути хорошу професію.