Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

Від успіху в навчанні - до успіху в житті!

29.03.2024 року відбулося засідання методичної структури вчителів початкових класів на тему "Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи.. Заняття розпочалося з фрагментів уроку: визначили завдання, створили атмосферу хорошого настрою, спостерігати за природою.
.Вчителі підготувались до семінару. Виступали з питань "Розвиток критичного мислення у молодших школярів","Розвиток дрібної моторики руки учнів ООП", "LEGO - технології для роботи з учнями 1-2 класів, "Я це роблю . Щоденні 5". Підвели підсумки роботи методичного об'єднання.

Історичний музей "Оберіг". В закладі функціонує історичний музей, де зберігається понад 150 експонатів життєдіяльності жителів села.
Це предмети побуту, вишиті рушники, сорочки, серветки, знаряддя праці та ін. Ці пам'ятки є цінним джерелом, адже сучасне покоління може уявити життя в минулому і оцінити важливість минулого для збереження своєї культури та національних традицій.

26 березня відбулось засідання семінару- практикуму вчителів предметів суспільно- гуманітарного циклу на тему "Компетентний учитель - запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу" . Творча зустріч розпочалась " ранковим колом" , продовжилась обміном досвідом педагогів у різних інтерактивних та цікавих формах.

21 березня 2024 року до Великомидського ліцею завітали Старший інспектор СЮП ВП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області капітан поліції Олександра Незгода та ПОГ СВзГ ВП Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області капітан поліції Олександр Колошва для проведення профілактичної бесіди-лекції на тему: "Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень,ПДР, протидія булінгу, шахрайствам і наркоманії"

Шевченківський тиждень.
І мене в сем'ї великій,
В сем'ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.
У Великомидському ліцеї вшанували видатного українського поета, художника, громадського діяча, титана духу і пророка слова Тараса Григоровича Шевченка низкою заходів: вікторинами, розгадуванням тематичних кросвордів і ребусів, емодзі до творів, інтелектуальними іграми ''Стежками Кобзаря'', караоке за піснями на слова поета, переглядом мультика про нелегку долю митця.
Школярі 1-4 класів декламували поезії Кобзаря та малювали ілюстрації до його віршів, створювали аплікації з елементами малювання ''Тарасова хата''.
Учні 5-7, 8-9 класів взяли активну участь у конкурсі читців-декламаторів ''Невмируще слово Кобзаря'', перемогу в якому здобули Софія Дашкель (8 клас) та Катерина Сидорчук (6 клас). Команди семикласників ''Шевченкознавці'' та восьмикласників ''Кобзареві діти'' змагалися у квест-грі ''Лине пісня Кобзаря'', перемогу в якій здобули учні 8 класу. Одинадцятикласники були учасниками заочної мандрівки ''Шевченко і Рівненщина''.

24 лютого 2022. Минає два роки від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України.

Наші землі, котрі два роки тому усміхалися щедрими урожаями пшениці, кавунів, помідорів, плачуть кров'ю українських захисниць та захисників.

Наше небо, яке зачаровувало блакитною безоднею, плаче вогненним дощем.

Українське сонечко, яке ніжило своїм промінням на берегах Чорного та Азовського морів, тепер ковтає щоранку з нами сльози пам'яті під час хвилин мовчання і ховається у своєму надійному укритті.

Сьогодні у Великомидському ліцеї відбулася спільна година пам'яті "Розстріляні мрії", на якій вшанували Героїв Небесної Сотні та загиблих Захисників у війні з росією.
О 9.00 год. пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання та покладання квітів до меморіальних дошок Героїв- земляків: Дельцова Леоніда Олександровича, Лютака Дмитра Анатолійовича, Рудики Артема Миколайовича, Гвяздовського Івана Володимировича та Киріши Олександра Миколайовича.
Вічна пам'ять Героям.

День єднання України - це час вшанування національної єдності, яка символізує міцність нашої країни та народу. 16 лютого - це день, коли ми об'єднуємося навколо наших спільних цінностей, історії та культури.

Цей день нагадує нам про важливість спільного братерства та патріотизму. Ми вшановуємо наших предків, які боролися за нашу незалежність, героїв сучасності, які віддали життя за Україну, і тих, хто захищає сьогодні нашу свободу та суверенітет.

У цей день ми об’єднуємо свої сили та можливості заради однієї мети - перемоги України. Лише тоді, коли настане мир, об’єднаються багато родин, які на період війни були у розлуці, повернуться полонені, сім’ї, які змушені були виїхати за кордон. Тоді наша Україна стане великою, патріотичною державою, і ми і надалі будемо пишатися тим, що ми українці - нація нескорених.

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко
Для кожного народу мова стає другою природою. І без неї не може існувати жодна нація. Кожна людина має право розмовляти і мислити рідною мовою.
21 лютого 2002 року Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови в Україні.
У Великомидському ліцеї цей день пройшов змістовно: переглядали тематичні відео, виконували цікаві завдання, взяли участь в онлайн вікторинах до Міжнародного дня рідної мови.
Знати, берегти і примножувати рідну мову - це обов'язок кожної людини.

За традицією у лютому у Великомидському ліцеї проходять вечори зустрічі однокласників. Через війну зустріч не відбулася очно. Але ми пропонуємо переглянути невеличке відео. Щоб хоч на декілька секунд повернути наших ювілярів у дитинство...

22 січня - День Соборності України. Учні та вчителі Великомидського ліцею взяли участь у флешмобі "Ми Українці"

ОГОЛОШЕННЯ!!!
З 10 січня 2024 року у Великомидському ліцеї Костопільської міської ради розпочинається прийом документів для зарахування дітей до 1- го класу 2024-2025 навчального року .

Упродовж минулого тижня учні та вихованці дитячого садочка Великомидського ліцею зібрали коробки тепла для ЗСУ.

Бажаємо, щоб Різдво Христове та Новий рік принесли миру та злагоди Українській землі, перемоги та тихого неба! Любові, рідної домівки та усіх близьких поряд. Нехай 2024-й подарує тільки щасливі моменти і Господь береже кожного дня.

7 грудня в усьому світі відзначають день української хустки. Здавна хустка була українською народною прикрасою, яка зберігала в собі традиції.

В народі говорили: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного однин з найочікуваніших і найвеселіших. Недарма подекуди його називали ще «великими вечорницями"
Для Великомидського ліцею це свято вже стало традиційним. Щороку учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів, ворожіння.
Зимові Андріївські вечорниці відтворили учні 9класу з класним керівником Сергієм Ростиславовичем Сачуком

Сьогодні ми зібрались, щоб вшанувати пам'ять тих, хто постраждав від Голодомору в Україні в 1932-1933 роках. Це страшна сторінка в історії нашої країни, і ми разом намагаємося розуміти цю трагедію та вшановувати пам'ять її жертв.

24 листопада 2023 о 10:11 | Корнійчук В. О. | немає коментарів