Пройшов тиждень математики у початковій школі

Date: 5 січня 2018 о 21:10, Refreshed 5 січня 2018 о 21:27

В навчальному закладі проведено тематичний предметний тиждень математики з 11.12.2017 по 15.12.2017 року.
Упродовж предметного тижня проводились різноманітні заходи, серед яких гра «Зірковий час» (вчительСтанкевич Н.В.) для учнів 3-4 класів. У грі брали участь команда «Щасливці» (3 клас) та команда «Переможці» (4 клас). У ході гри були проведені цікаві математичні конкурси на застосування математичних знань та логіки. Перемогу здобула команда «Переможці». Для учнів 1-2 класу інтелектуальний марафон «Подорож у країну Математику» (вчитель Киріша Г.В.)
Також у понеділок для учнів 1-4 класів відбувся перегляд мультфільму «Таблиця множення» (вчитель Новак О.М.) .
У вівторок для учнів кожного класу була проведена математична вікторина «Математика – це гімнастика розуму» (вчителі Киріша Г.В., Ступницька М.Ю., Станкевич Н.В., Куришко Л.А). В ході якої учні могли проявити свої інтелектуальні здібності. Перемогу здобули:
1 клас-Кириша Костянтин;
2 клас-Ступницька Олександра;
3 клас-Сачук Ростислав;
4 клас-Ярошик Віталіна.
У середу для учнів 1-4 класів був день ребусів і кросвордів. Найбільше зацікавлення в дітей викликали «Таблиця множення і ділення в японських кросвордах». Найбільшу кількість розв’язали дівчатка 4 класу. А ще в цей день діяла виставка аплікацій «Геометрія в моєму житті» ( вчитель Станкевич Н.В). Свої роботи представили:
2 клас-Харчук Станіслав, Новак Ольга, Ступницька Олександра.
3 клас-Сачук Ростислав, Корнійчук Діана, Деркач Дмитро, Дашкель Вероніка, Ярмолюк Максим, Булачок Павло, Федоренко Олександра.
4 клас-Ярошик Віталіна.
Учні 1 класу представили колективну композицію.
У п’ятницю для учнів 3 класу була проведена гра «Математичне автораллі» (вчитель Станкевич Н.В) де учні розгадували, застосовуючи логіку, математичні задачі. Перемогу здобула команда хлопців.
Всі учні 1-4 класів мали змогу в цей день переглянути відео «Цікаві факти про математику» та «Мандрівка в історію чисел» ( вчитель Станкевич Н.В.)
На лінійці були підведені підсумки тижня математики та нагороджені всі переможці проведених конкурсів грамотами.