Акція " 1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу"

Date: 10 квітня 2021 о 14:10

«Коли висохне останнє дерево і помре остання тварина, ви зрозумієте, що у Всевишнього для вас не має іншої Землі» (Б.Д.Орлі). Ми живемо в часи бурхливого технічного процесу. На даний час екологія – це спосіб життя і мислення кожного із нас. Сьогодні вже мова йде не про те, щоб змінити життя, а щоб його врятувати. Зміни варто починати з себе: бути обережним в лісі, щоб не зламати гілку; не залишати після себе сміття; обережно поводитися з вогнем; зберегти кожне гніздечко; не дозволяти вбивати тварин і птахів задля втіхи; не руйнувати все навколо, а почати створювати нове. Кожного року світова спільнота в квітні місяці долучається до акції з висадки дерев. Адже, втрати лісових масивів сягнули критичних показників. Дерева – легені планети. Все життя ми не цінували воду, ліси, повітря… І тільки після того коли світ захопив корона вірус, ми збагнули ціну кожного подиху. Для когось відсутність кисню стала фатальною. Щоб відновити здоров’я «легень» нашої планети Земля, потрібно постійно висаджувати нові і нові дерева. Сьогодні 10 квітня 2021 перед світовою спільнотою стоїть нова ціль - висадити 1 мільйон дерев за 1 день у 100 країнах світу. Але для нашого закладу це не лише один день в рік, а постійна співпраця з Мидським лісництвом ДП «Костопільський лісгосп». Вчителі, працівники та учні 10 класу Великомидської загальноосвітньої школи долучилися до акції та висадили саджанці молодої сосни на ділянці загальної площі більше 4.5 га. За найближчий тиждень. І це на справді тільки початок. Кожен з вас може вплинути на ситуацію! Залучіть до цього корисного процесу рідних, дітей, кохану людину, своїх стареньких батьків. Зробіть спільне фото. Нехай посаджене вами дерево має свою історію, яку хочеться переказати іншим.